fbpx

Registracija sėkminga!

Su Jumis susisieksime per 24 val.!

Group 73

Apie mus rašo:

Pažink save. Išsikelk tikslus. Turėk individualų planą

Mūsų visuomenei ir švietimo sistemai būdinga akcentuoti tinkamą kelią po mokyklos. Didelį spaudimą patiria ir mokiniai, ir jų tėveliai: konkursiniai balai, papildomas mokymasis, profesijos pasirinkimas, universitetas… visa tai daro didžiulę įtaką vaiko gyvenimui.
INTELLECTUS mentorystės programa moksleiviams ir jų tėveliams užtikrins, kad pasirinkto karjeros tikslo bus siekiama kryptingai ir tikslingai. Nešvaistykite laiko ir potencialo “madingoms profesijoms” ar tiesiog pasenusiai tradicijai “reikia kažkur įstoti”. Būkite ambicingi, būkite konkurencingi, RUOŠKITĖS pagal individualų ugdymo planą.

Frame-1-100.svg

Sudarysime asmeninį mokymosi planą

Kiekvienas žmogus yra skirtingas. Taikant pažangiausius testavimo įrankius, identifikuojame moksleivio potencialą bei įgudžius. Gavę rezultatus, nustatome tikslus, sudarome individualų ugdymo planą ir išrenkame aukščiausios kvalifikacijos korepetitorius, nuolat sekame pažangą.

Mūsų virtuali klasė

Taikant pažangias pedagogines praktikas, mokiniui patogiu laiku, korepetitoriaus pasirinktoje platformoje vyksta grupinės ir individualios pasirinkto dalyko pamokos. Siūlome lietuvių kalbos, matematikos, anglų kalbos, fizikos, chemijos, geografijos, informacinių technologijų pamokas.

virtuali-1-1.svg
kontaktine-1.svg

Kontaktinė klasė

Aukščiausios kvalifikacijos korepetitoriai taiko efektyvias ugdymo praktikas bei nuolat seka mokinio daromą pažangą. Periodiškai siunčia ataskaitas mokiniui ir tėveliams. Pamokos vyksta INTELLECTUS mokyklos padaliniuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei šių miestų bibliotekose. Klasėse laikomasi COVID-19 prevencijos. Korepetitoriai skiriami tik tie, kurie turi Galimybių pasą.

Nuolatos sekamas mokinio progresas

Gerėjantys rezultatai – pagrindinis korepetitoriaus ir mokinio tikslas. Nuolat sekame pažangą. Periodiškai teikiame ataskaitas mokiniams ir jų tėveliams.

progresas-1.svg

Viskas vienoje vietoje

Nuo pamokų tvarkaraščių iki mokėjimų už paslaugas

Group-85-1.svg
Group 75
Group 76
Group 77
Group 78
Group 79
_TJ.svg

Mokinių atsiliepimai iš „Facebook“

Ačiū už nuostabias pamokas, laikas prabėgolabai greitai. Džiaugiuosi, jog jūsų kalbų centre patobulėjau ir įgyjau puikias anglų kalbos žinias. Dėkoju už įgytas žinias, nenuobodžias ir turiningas pamokas mokytojui Vitalijui
Nors ir senokai teko gilinti anglų kalbos žinias, tačiau prisiminimai kuo puikiausi. Patiko tiek įdomi programa, tiek mokymų kokybė, tiek kompe-tentingi mokytojai. Rekomenduoju visiems!
Lankau jau ne pirmus anglu kalbos kursus, bet si karta atsisakiau, tai ka siule darboviete ir pati pasirinkau mokykla Intellectus. Esu suzaveta mokytoja Jurate, ji tiesiog tobula. Jurate yra puiki moderatore ir motyvatore.