fbpx

Lietuvių kalbos korepetitoriai

Norisi pagilinti žinias tam tikroje temoje, ar pasiruošti valstybiniam egzaminui? Papildomos lietuvių kalbos pamokos yra tai, kas padės ir vienu, ir kitu atveju. Mokėti gimtąją kalbą – labai svarbu, norint pasiekti puikių akademinių rezultatų bei puoselėti savo kultūrą. Mūsų lietuvių kalbos korepetitoriai yra tikri profesionalai, baigę prestižinius universitetus. Jie žino testų ir egzaminų subtilybes, bendro ugdymo programos ypatumus, todėl yra pasiruošę skirti visą reikiamą dėmesį tiek abiturientams, tiek ir jaunesnių klasių moksleiviams. 

Lietuvių kalbos korepetitoriai

Papildomų lietuvių kalbos užsiėmimų nauda

Ne paslaptis, jog valstybinėse mokyklose dėl didelio mokinių skaičiaus klasėse vaikai ne visuomet gauna visą reikiamą dėmesį ir pagalbą. Papildomi lietuvių kalbos užsiėmimai yra skirti tam, kad jaunuolis su visokeriopa korepetitoriaus pagalba galėtų išsiaiškinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses bei taip tikslingai tobulėtų. Bet kuris Intellectus lietuvių kalbos korepetitorius yra aukštos kvalifikacijos ir vadovaujasi efektyviomis bei šiuolaikiškomis mokymo priemonėmis ir metodais. Negana to, nuolat sekame moksleivių pažangą tam, kad galėtume pritaikyti geriausiai jiems tinkantį ugdymo planą. 

Papildomų lietuvių kalbos pamokų kaina

Intellectus siūlo papildomus lietuvių kalbos užsiėmimus, prieinamus visiems! Čia galite rinktis mokymąsi individualiai ar mažose grupelėse, nuotoliniu ar kontaktiniu būdu mūsų padaliniuose. Priklausomai nuo pasirinkto plano, užsiėmimų kaina skiriasi, tačiau stengiamės, jog kiekvienas vaikas, susiduriantis su sunkumais lietuvių kalbos pamokose, turėtų galimybę papildomai mokytis ir gilinti turimas žinias Intellectus mokykloje. Tad, jei jus domina korepetitoriai pradinukams ar vyresniems moksleiviams, nedelskite ir kreipkitės į mūsų komandą!

Dažniausiai užduodami klausimai