fbpx

Anglų kalbos korepetitoriai

Ne paslaptis, jog šių dienų pasaulyje anglų yra globali bendravimo kalba. Būtent dėl to mokėti ja taisyklingai rašyti ir kalbėti yra tiesiog būtina. Intellectus - tai puiki vieta visiems, norintiems patobulinti savo anglų kalbos žinias ar pasiruošti valstybiniam brandos egzaminui. Mūsų aukštos kvalifikacijos ir savo darbui atsidavę anglų kalbos korepetitoriai padės pasiekti išsikeltus tikslus tiek pradedantiesiems, tiek ir pažengusiems mokiniams. 

Anglų kalbos korepetitoriai INTELLECTUS

Kodėl verta rinktis papildomas anglų kalbos pamokas Intellectus mokykloje?

Intellectus mokykloje visi anglų kalbos korepetitoriai turi didelį žinių bagažą, kurį įgavo studijuodami prestižiniuose pasaulio universitetuose. Jie yra gerai susipažinę su bendrojo ugdymo programa, puikiai žino VBE subtilybes, todėl yra pasiruošę padėti tiek abiturientams, tiek ir jaunesnių klasių moksleiviams. Kadangi Intellectus mokykloje yra mokomasi mažose grupėse arba individualiai, kiekvienam jaunuoliui yra suteikiamas visas reikiamas dėmesys, sudaromas būtent jam skirtas mokymosi planas, sekamas jo progresas. Didelį dėmesį skiriame ne tik teorinėms žinioms, bet ir praktikai, todėl užsiėmimų metu daug kalbame bei diskutuojame anglų kalba. 

Anglų kalbos užsiėmimai nuotoliniu arba kontaktiniu būdu

Nors didžiąją dalį užsiėmimų Intellectus mokykloje vykdome online, esame linkę prisitaikyti prie individualių moksleivių poreikių bei galime pasiūlyti anglų kalbos pamokas ir kontaktiniu būdu mūsų padaliniuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Tad, jei jums reikalingas anglų kalbos korepetitorius, nedvejokite ir susisiekite su mumis!

Dažniausiai užduodami klausimai