fbpx

Matematikos korepetitoriai vilnius

Jei matematikos pamokos mokykloje kelia sunkumų, dar tikrai nereikėtų nuleisti rankų. Yra išeitis – papildomi matematikos užsiėmimai Intellectus mokykloje. Mūsų patyrusių ir kompetentingų korepetitorių komanda padės jaunesnių klasių moksleiviams ar net būsimiems studentams įveikti sunkumus bei išnaudoti visas savo galimybes geriausiems rezultatams pasiekti. Nesvarbu, ar norite pagilinti žinias tam tikroje temoje, ar ruošiatės pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimui, ar valstybiniam brandos egzaminui – Intellectus matematikos korepetitoriai yra pasiruošę jums suteikti visą reikiamą pagalbą!

Papildomų matematikos užsiėmimų nauda

Geras matematikos korepetitorius – tai žmogus, kuris padės mokiniui atrasti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, skatins jį tobulėti bei įkvėps pasitikėjimo savimi. Būtent tokį dėmesį jaunuoliams skiria ir Intellectus korepetitoriai. Mūsų mokykloje kiekvienam moksleiviui yra sudaromas asmeninis mokymosi planas bei stebima jo pažanga. Tai padeda pasiekti išsikeltus tikslus, pagerinti akademinius rezultatus. Taip pat, kadangi naudojame efektyvias ir šiuolaikiškas mokymo priemones bei metodus, vaikai čia įgauna ne tik teorinių, bet ir praktinių matematikos žinių. Visa tai jiems leidžia geriau suprasti tikrąją matematikos svarbą.

Papildomų matematikos pamokų kaina

Papildomi matematikos užsiėmimai Intellectus mokykloje gali būti prieinami kiekvienam. Mūsų korepetitorių teikiamų paslaugų kaina priklauso nuo to, ar pamokas pasirinksite online ar kontaktiniu būdu, individualiai ar mažose grupelėse. Nors pirmenybę teikiame nuotoliniam mokymuisi, esame lankstūs ir galime prisiderinti prie jūsų poreikių. Kontaktinės matematikos pamokos vyksta Intellectus mokyklos padaliniuose Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje. Tad, jei jums reikalingas matematikos korepetitorius, nieko nelaukite ir pasižvalgykite, kokius mokymosi planus galime pasiūlyti!